Nasze plany na wakacje 2019

with Brak komentarzy

Mamy koniec lutego, wakacyjne plany zaczynają się klarować.

Część wyjazdów mamy już zaplanowane, zarezerwowane, wpisane w kalendarz. Część jest w fazie planów, część będzie bardzo spontaniczna.

Czego nie planuję z wyprzedzeniem? Jednodniowych wycieczek.

Z nastaniem wiosny i ciepłych dni będziemy w zależności od czasu i chęci jeździć na wyprawy do lasów i parków. Będziemy odkrywać place zabaw w naszej gminie i w Poznaniu. Na pewno pojedziemy któregoś ciepłego dnia do Nowego ZOO w Poznaniu, o którym relację możesz przeczytać TUTAJ lub kliknij zdjęcie.

Na pewno chciałabym zabrać dzieci do Kórnika na zwiedzanie zamku, robiąc przy okazji piknik w zamkowym parku. Jak będzie można, spędzać cały dzień siedząc na dworze (i nie marznąć przy tym) to odwiedzimy DeliPark (relacja dostępna TUTAJ lub kliknij zdjęcie).

Szybkie wypady nad jezioro i czas spędzany na ogródku – po prostu uwielbiam wiosnę i lato 🙂

Czy chcielibyście poczytać więcej o atrakcjach w Poznaniu i okolicach?

Z zaplanowanych wyjazdów mamy już ostatni weekend kwietnia w Inowrocławiu (relacja z tamtego roku dostępna TUTAJ lub kliknij zdjęcie). Tym razem zarezerwowaliśmy nowe miejsce na nocleg – chłopcy są coraz więksi i musimy już szukać noclegów z większą ilością łóżek 🙂

Bardzo chciałam jechać nad polskie morze, jednak tłumy ludzi w sezonie skłoniły mnie do rezerwacji noclegów w pierwszej połowie czerwca. W tamtym roku spędziliśmy kilka dni w agroturystyce Drzewo Akaj w Darłowie i tak nam się spodobało, że jedziemy znowu.

Pod koniec lipca planujemy (ale jeszcze nie jest to ustalone i potwierdzone) zwiedzanie kotliny Kłodzkiej i Krakowa.

A Wy macie już wakacyjne plany?

Zostaw swój komentarz